לידים לעסקים

לידים חמים לעסקים

לידים לעסקים

מחפשים לקוחות לעסק שלכם? הגעתם למקום הנכון!

רק לידים איכותיים לבתי עסק!

אנו מתמחים בייצור לידים באמצעות תוכן מקודם במנועי החיפוש. מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר לגיוס לידים עבור בית העסק שלכם.

לידים לעסקים

בעולם השיווק קיימות דרכים רבות לקדם את בית העסק על מנת להגיע ללקוח הקצה. פעילויות קד"ם, קניית פרסום, פעילות יחסי ציבור, מבצעים, פרסום ממומן בגוגל, העלאת סרטונים ביוטיוב, פרסום פוסטים בפייסבוק לקהל מטורגט, דיוור למועדוני לקוחות, הטבות והנחות ועוד ועוד. דרך נוספת להגיע לקהל המחפש את השירות או המוצר שלכם היא קבלת לידים. מספר טלפון או אימייל של לקוח שמעוניין בשירות שאתם מספקים. הוא לא חיפש אתכם ספציפית, אך הוא מחפש את השירות או המוצר שאתם מוכרים. קבלת הליד הוא בבחינת חצי הדרך לספק את המוצר או השירות. מכאן כבר זה בידיים שלכם. 

 

לידים לעסקים- כיצד להגיע אליהם

לידים לעסקים יכולים להגיע מערוצים שונים. דרך מודעות בפייסבוק, דרך דף נחיתה ממומן בגוגל וגם באמצעות קידום אורגני של ביטויים אשר מתקשרים לפעילות של בית העסק שלכם. אנו מציעים לידים לעסקים באמצעות קידום אורגני של אתרים ייעודיים. הלידים שלנו הם בלעדיים ללקוח! ז"א שרק אתם מקבלים את הליד. אנחנו לא מוכרים לידים לעסקים נוספים בתחומכם. בלעדיות על לידים מעלה את יחסי ההמרה עבורכם ואת הגדלת תיק הלקוחות שלכם. פנו אלינו לקבלת לידים בלעדיים לעסקים.

 

לידים לעסקים בפריסה ארצית

בין אם העסק שלכם מקומי ובין אם הוא פועל בפריסה ארצית, אנו יכולים לייצר לידים לעסק בכל אזור אשר השירות בו ניתן. לידים לעסקים באזור המרכז, לידים לעסקים באזור השרון, לידים לעסקים באזור השפלה, לידים לעסקים בירושלים והסביבה, לידים לעסקים בצפון ולידים לעסקים בדרום. אם הפעילות שלכם היא ארצית, אנו ממליצים לקבל לידים מפולחים באמצעות מספרי טלפון שונים אשר ינותבו אליכם ויספקו לכם אינפורמציה כמה לידים מגיעים מכל אזור.

 

איך מקבלים לידים לעסקים באופן בלעדי

כאמור, אנו מאמינים כי הלידים צריכים להגיע לעסק באופן בלעדי על מנת למקסם את המכירה. לכן אנו מציעים לעסקים לידים בלעדיים. על מנת לקבל לידים באופן בלעדי ישירות לתיבת המייל שלכם או לנייד של בית העסק, צרו עימנו קשר ואנו נספק את כל הפרטים לגבי מודל הלידים שלנו. כבר מחר תוכלו להתחיל ולקבל לידים לעסק שלכם. צרו עימנו קשר- 073-7024002

 

 

 

שתף